İsmetpaşa Mah. İnönü Cad. Türkkuşu Apt. No:155/2 Çanakkale
Pzt. - Cmt. 08:30-18:30
+90 (286) 212 52 44

Projemiz Hakkında

Yeni Bir Yaşam !

Dumanlıkent’le hayatınızda yepyeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İçinde keyif, mutluluk, güven, huzur, yatırım ve daha pek çok şeyin olduğu bir sayfa... Aynı zamanda düşlediğiniz her şeye yer verilmiş bir yaşam... Çanakkale'nin yeni yükselen merkezinde bir ailenin sahip olmak istediği her şeyi bulabileceği bir yaşam...

Geleceğimiz !

Çocuklarınızın keyifle oynayabileceği bir oyun alanları, dilediğiniz an spor yapabileceğiniz spor kompleksleri, yüzme keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz havuzu ve kendinizi her an güvende hissedeceğiniz güvenlik sistemi… Haydi, ne duruyorsunuz? Dumanlıkent’in ayrıcalıklı yaşamında hemen yerinizi alın!

Prestijli Mimari

Kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan, mutfak'tan banyo vitrifiyelerine kadar güzellik ve kalite adına herşey dairenizde biraraya geliyor. Deprem yönetmeliğine göre hazırlanan projemiz, zemin etütleri sağlam bir lokalde yükseliyor.

Zerafetin Adımları

Zerafetin mimariyle buluştuğu, 237 daire Dumanlıkent'de sizi bekliyor. İster kalabalık ister çekirdek bir aile olun size uygun bir daire muhakkak var. Yeni Çağın Yeni Dünyasını gözeten Dumanlıkent, Konsepti tarzı ve teknoloji kullanımıyla göz dolduruyor.

Size Bir Telefon Kadar Uzaklıktayız... Eviş İnşaat Farkını Yaşayın !